Anadolu Platformundan Derneğimize Ziyaret

09 Mart 2020 21:40 UFUKDER | Reyhanlı Ufuk Eğitim Derneği 137

Anadolu Platformu İstişare Kurulu Başkanı Zekeriya ŞENGÖZ ve Anadolu Platformu Teşkilat Başkanı Gazi KILIÇPARLAR derneğimize ziyaret gerçekleştirdiler.

Anadolu Platformu İstişare Kurulu Başkanı Zekeriya ŞENGÖZ ve Anadolu Platformu Teşkilat Başkanı Gazi KILIÇPARLAR 08.03.2020 Pazar Günü derneğimize ziyaret gerçekleştirdiler.

Ziyaretçilerimize, Dernek Başkanımız Mustafa Şanverdi ve komisyon başkanlarımız tarafından dernek çalışmalarımız ve ileriye yönelik olarak planladığımız çalışmalar hakkında bilgi verildi.

Yakın zaman içerisinde İdlip’te yaşanan problemler dolayısıyla zor şartlar altında yaşayan insanlar hakkında ziyaretçilere bilgi verilip bu problemlerin giderilmesi amacıyla derneğimizin yaptığı girişimler ve başlattığı yardım kampanyaları hakkında bilgi verildi.

Anadolu Platformu İstişare Kurulu Başkanı Zekeriya ŞENGÖZ ve Anadolu Platformu Teşkilat Başkanı Gazi KILIÇPARLAR tarafından komisyon başkanlarımıza ve dernek gönüllülerimize Anadolu Platformunun çalışmaları hakkında bilgi verildikten sonra program sona erdi.
 

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
UFUKDER | Reyhanlı Ufuk Eğitim Derneği

Rehyanlı Ufuk Eğitim Derneği'ne ait kurumsal bilgilerin, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

UFUKDER | Reyhanlı Ufuk Eğitim Derneği

Yeni Mahalle Mehmet Akif Ersoy Caddesi Kübra 6 Apt.B Blok No:5
31500 Reyhanlı / Hatay

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.