İhtiyaç Sahibi Ailelere Yardım Dağıtıldı

01 Mayıs 2020 20:04 UFUKDER | Reyhanlı Ufuk Eğitim Derneği 196

Reyhanlı Ufuk Eğitim Derneği ve İyilikder Reyhanlı Temsilciliği olarak hayırseverlerimizin desteği ile yardım çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Mart ayı ile birlikte ülkemizde görülmeye başlayan pandemi neticesinde ağırlık verdiğimiz yardım çalışmalarımıza Ramazan ayı boyunca da devam etmekteyiz. Bağışçılarımızın desteğiyle yapılan yardımları pandemi sürecinde işsiz kalan, dul, yetim ve ihtiyaç sahibi ailelere İyilik Gönüllülerimizle ve Vefa Sosyal Destek Grubunda bulunan arkadaşlarımızla beraber teslim ediyoruz.

Mart ve Nisan ayı boyunca toplamda 250 adet gıda kolisi, 5000 ₺ değerinde gıda kuponu ve 30.000 ₺ zekât dağıtımı yapılmıştır. Ayrıca çocuklarımıza, uzaktan eğitim sürecinde kitap okumalarını sağlamak amacıyla “İyilik Yap Denize At” kitabı hediye edilmiştir.

Reyhanlı Ufuk Eğitim Derneği ve İyilik Reyhanlı Temsilciliği olarak bağışçılarımızın bizlere ulaştırdığı fitre ve zekâtlarını dul, yetim ve ihtiyaç sahibi ailelere teslim etmeye devam ediyoruz.

Yorum Ekle

Yorumunuzu Paylaşın!

Yorumlar 1

  • Mehmet Yıldırım 06 Aralık 2020 17:52
    Allah hayrınızı kabul etsin..

  • Etiketler
UFUKDER | Reyhanlı Ufuk Eğitim Derneği

Rehyanlı Ufuk Eğitim Derneği'ne ait kurumsal bilgilerin, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

UFUKDER | Reyhanlı Ufuk Eğitim Derneği

Yeni Mahalle Mehmet Akif Ersoy Caddesi Kübra 6 Apt.B Blok No:5
31500 Reyhanlı / Hatay

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.